Mozart i Kleyff

No dobra, rozpędzamy lokomotywę. Najpierw trio stroikowe, najlepsze, chyba jakie jest w Polsce, założone niedawno przez genialnego fagocistę Krzysztofa Kamińskiego z Łodzi. Gdzie? W XVII-wiecznym kościółku w Mielenku Drawskim (ten niezwykle cenny zabytek woła o pomstę do nieba i pilny remont).
Zaraz potem, kilka dni później, lżejsza muza: w Siemczynie wystąpi jeden z twórców Salonu Niezależnych (razem z Januszem Weissem i Michałem Tarkowskim) – polski bard, poeta, kompozytor, aktor i malarz Jacek Kleyff. Przyjedzie na zaproszenie Zbyszka Kmiecia znanego włóczęgi z Biłgoraja.
Aha, zarezerwujcie, proszę, sobie dzień i noc 8.08.2008, łatwo zapamiętać tę datę – same ósemki. Odbędzie się wtedy koncert. Takiego jeszcze nie było.

Reklamy

2 Responses to “Mozart i Kleyff”


  1. 1 furtkadogłów Maj 4, 2008 o 2:31 am

    Salon Niezależnych…..jak to niezwykle brzmi….a może to również my ?

  2. 2 nowakultura Maj 4, 2008 o 3:48 pm

    Zawsze był, jest i będzie jakiś salon niezależnych. Nie można do niego „należeć” by sie nie stać zależnym… Mozna sie z nim identyfikować a może bratać..


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s
Czym jest Nowa Kultura?

to cykl prezentacji oryginalnych dokonań artystycznych na terenach wiejskich i w małych miasteczkach Pojezierza Drawskiego. Celem projektu jest zwrócenie uwagi na zaburzony ład przestrzenny, nieodkrytą, przekłamaną lub zapomnianą historię, zagubioną tożsamość, marazm i niemoc. Unikalne dokonania artystyczne: spektakle teatralne, koncerty, wystawy - mają inspirować ludzi, odbudowywać godność miejsc, przywracać pamięć o porządku rzeczy. Mają też zachwycać swym pięknem, zaskakiwać wirtuozerią, dawać szansę dla nowych przeżyć, poszerzać horyzonty przestrzeni sztuk...

Jak zamówić bilety?

Potwierdzenie zakupu biletów przyjmujemy: SMS-em na tel. 0 506 057 073 (należy wpisać: nazwę miejscowości, w której ma się odbyć wydarzenie, imię i nazwisko oraz ilość biletów np.: STAWNO JAN KOWALSKI 2) telefonicznie: tel. 091 423 94 71 lub e-mailem na adres: rezerwacja(at)nowakultura.org Po otrzymaniu potwierdzenia bilety będzie można otrzymać na miejscu przed spektaklem

Najpopularniejsze wpisy

Blog Stats

  • 17,931 hits

Blog Nowej Kultury

Założony 18 kwietnia 2008 sztark@nowakultura.org
Reklamy

%d blogerów lubi to: