Oczekiwanie

Najbardziej nie cierpię tego oczekiwania. Na odzew. Czy zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy? Czy Ci, na których nam zależy juz wiedzą?
Odwiedzamy Was, osobiście, w Waszych domowych przestrzeniach, w służbowych gabinetach, na ulicy i między kwitnącymi drzewami. Patrzycie nam w oczy z niedowierzaniem. Czasami z pobłażliwym usmiechem na twarzy… Ale kiedy Wasze oczy się skrzą i wyczuwamy aprobatę, skrzydła rosną na powrót.
NOWA KULTURA ma być spotkaniem. Tych, którym się świecą oczy, którym życie nie daje spokoju, którzy chcą po prostu. Wiemy, że jesteście, już rezerwujecie karty wstępu. Czekamy na Was.

Reklamy

2 Responses to “Oczekiwanie”


  1. 1 furtkadogłów Maj 13, 2008 o 2:08 am

    Do Gawrońca , by posłuchać w kamiennym kościele dźwięków anielskiej harfy zabrałam swoja piętnastoletnią córkę.Była tam jedną z nielicznych młodych osób i na początku czuła sie trochę nieswojo,koncert jednak wszystko wynagrodził.Wróciła zachwycona i całą drogę do domu wysyłała esemesy do przyjaciół, choć wcześniej twierdziła ,że taka muzyka im się nie podoba……..Marek mówił w Gawrońcu,ze kultura jest jedna ani stara ani młoda……gdy włączam czasami w domu moja rodzicową muzykę, dzieci mawiają,że smętkiem powiało…….gdy one włączają swoją bywa,że przymykam drzwi…..A jednak moje dzieci wybierają się ze mną na następny koncert na Mozarta i nawet na Kleyffa……..bo jak powiedziała moja córeczka „żywa muzyka to co innego”……..żywa kultura to co innego……daje radość przeżycia,spotkania, wspomnienia…….wymiany wrażeń i doznań……zbliża światy i nas.

  2. 2 Nowa Kultura Maj 13, 2008 o 4:37 pm

    To cieszy. I motywuje do uporu i konsekwencji. A jak wiadomo czasami trudno utrzymać w ryzach rzeczywistość, która próbuje weryfikować marzenia. Dzieki za dobre słowa, będzie za to dobra muzyka… A potem kawał dobrego teatru.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s
Czym jest Nowa Kultura?

to cykl prezentacji oryginalnych dokonań artystycznych na terenach wiejskich i w małych miasteczkach Pojezierza Drawskiego. Celem projektu jest zwrócenie uwagi na zaburzony ład przestrzenny, nieodkrytą, przekłamaną lub zapomnianą historię, zagubioną tożsamość, marazm i niemoc. Unikalne dokonania artystyczne: spektakle teatralne, koncerty, wystawy - mają inspirować ludzi, odbudowywać godność miejsc, przywracać pamięć o porządku rzeczy. Mają też zachwycać swym pięknem, zaskakiwać wirtuozerią, dawać szansę dla nowych przeżyć, poszerzać horyzonty przestrzeni sztuk...

Jak zamówić bilety?

Potwierdzenie zakupu biletów przyjmujemy: SMS-em na tel. 0 506 057 073 (należy wpisać: nazwę miejscowości, w której ma się odbyć wydarzenie, imię i nazwisko oraz ilość biletów np.: STAWNO JAN KOWALSKI 2) telefonicznie: tel. 091 423 94 71 lub e-mailem na adres: rezerwacja(at)nowakultura.org Po otrzymaniu potwierdzenia bilety będzie można otrzymać na miejscu przed spektaklem

Najpopularniejsze wpisy

Blog Stats

  • 17,931 hits

Blog Nowej Kultury

Założony 18 kwietnia 2008 sztark@nowakultura.org
Reklamy

%d blogerów lubi to: