Kwitnienie przed Mozartem

Na kilka dni przed chwilą gdy zabrzmi mozartowskie divertimento w ryglowym kościółku w Mielenku Drawskim pojezierze kwitło. I kwitnie nadal.
Czekam na moment kiedy będę mógł pokazać profesorowi Kamińskiemu (fagot) czym różni się Pojezierze od Mazur. Czekam na chwilę gdy artyści tchną duszę w swe niezwykłe instrumenty.

Zapadną mi w pamięć te dni, a szczególnie ludzie, z kórymi rozmawialiśmy. Nie pozostali obojętni, mimo przyspieszonych i skróconych opowieści na NOWĄ KULTURĘ. Nie dość, że będą na koncercie, to jeszcze bez skrupułów okazali pomoc. Często niemałą.
Dziękuję mecenasom NOWEJ KULTURY, tym oficjalnym i tym bezimiennym np. Panu z sekatorem…

Reklamy

0 Responses to “Kwitnienie przed Mozartem”  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s
Czym jest Nowa Kultura?

to cykl prezentacji oryginalnych dokonań artystycznych na terenach wiejskich i w małych miasteczkach Pojezierza Drawskiego. Celem projektu jest zwrócenie uwagi na zaburzony ład przestrzenny, nieodkrytą, przekłamaną lub zapomnianą historię, zagubioną tożsamość, marazm i niemoc. Unikalne dokonania artystyczne: spektakle teatralne, koncerty, wystawy - mają inspirować ludzi, odbudowywać godność miejsc, przywracać pamięć o porządku rzeczy. Mają też zachwycać swym pięknem, zaskakiwać wirtuozerią, dawać szansę dla nowych przeżyć, poszerzać horyzonty przestrzeni sztuk...

Jak zamówić bilety?

Potwierdzenie zakupu biletów przyjmujemy: SMS-em na tel. 0 506 057 073 (należy wpisać: nazwę miejscowości, w której ma się odbyć wydarzenie, imię i nazwisko oraz ilość biletów np.: STAWNO JAN KOWALSKI 2) telefonicznie: tel. 091 423 94 71 lub e-mailem na adres: rezerwacja(at)nowakultura.org Po otrzymaniu potwierdzenia bilety będzie można otrzymać na miejscu przed spektaklem

Najpopularniejsze wpisy

Blog Stats

  • 17,899 hits

Blog Nowej Kultury

Założony 18 kwietnia 2008 sztark@nowakultura.org
Reklamy

%d blogerów lubi to: