Koncert „Sklepu z ptasimi piórami”

Zbliża się dużymi krokami dni. To już wkrótce: 21 listopada. Cóż mogę powiedzieć, czekam na Wasze potwierdzenia rezerwacji…
Pierwszy koncert „Sklepu” na Pojezierzu. Niewiarygodne. A oni tu tak pasują… Śpiewają o życiu.
Rozmawiałem z Rysiem Leoszewskim, szykują się do przyjazdu. Pięciu artystów, akustyk i kierowca. Wynajęli busa, żeby przyjechać do nas. Do Was.

Mówicie, że nie słyszeliście o tym zespole. Cóż, nie występują w telewizji, rzadko są w radio. Słychać ich czasem w trójce, w programach Deblesema, „Gitarą i piórem”, o północy tu i ówdzie… Zapewniam Was jednak, że wypełniają pamięć do cna tysiącom wiernych słuchaczy. Chciałoby się powiedzieć: zaufaj Nowej Kulturze, nie sprowadza byle czego, nawet jeśli nie słyszałeś, to kiedy usłyszysz, przekonasz się i zachwycisz.
W piątek bądźcie z nami. O dwudziestej. Koniecznie.

Reklamy

3 Responses to “Koncert „Sklepu z ptasimi piórami””


 1. 1 mim Listopad 18, 2008 o 3:00 am

  A ja tam przyjadę posłuchać Mandelsztama. Kto dzisiaj czyta Mandelsztama? A potem wypiję szampana…..”za wszystko co nam wytykano…..” Rysiu od zawsze śpiewa Mandelsztama….

 2. 2 mim Listopad 20, 2008 o 3:11 am

  właśnie stuknęło mi sześć tysięcy wejść na tego bloga…ilu jest nas naprawdę,okaże się już w piątek……obawiam sie jednak czy nie ugrzęźliście w Naszej Klasie i Nasza Kultura juz was nie obchodzi….
  zobaczy…się
  mim

 3. 3 aga Listopad 22, 2008 o 7:08 pm

  Wczorajszy wieczór spędziłam w…Narni.Szklana ściana okien oddzielająca Kuźnię od zasypanego śniegiem świata przypominała tajemne przejście do Krainy Łagodności.A tam…klimat, za którym od dawna tęskniłam, choć nie znałam wcześniej dźwięków i brzmień Sklepu.
  To także możliwość skonfrontowania się ze swoimi emocjami, poszukiwanie swojego miejsca, obserwacja,towarzyszenie…Wracałam z Narni zauroczona,spokojna z uczuciem spełnienia.Pozdrawiam i dziękuję.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s
Czym jest Nowa Kultura?

to cykl prezentacji oryginalnych dokonań artystycznych na terenach wiejskich i w małych miasteczkach Pojezierza Drawskiego. Celem projektu jest zwrócenie uwagi na zaburzony ład przestrzenny, nieodkrytą, przekłamaną lub zapomnianą historię, zagubioną tożsamość, marazm i niemoc. Unikalne dokonania artystyczne: spektakle teatralne, koncerty, wystawy - mają inspirować ludzi, odbudowywać godność miejsc, przywracać pamięć o porządku rzeczy. Mają też zachwycać swym pięknem, zaskakiwać wirtuozerią, dawać szansę dla nowych przeżyć, poszerzać horyzonty przestrzeni sztuk...

Jak zamówić bilety?

Potwierdzenie zakupu biletów przyjmujemy: SMS-em na tel. 0 506 057 073 (należy wpisać: nazwę miejscowości, w której ma się odbyć wydarzenie, imię i nazwisko oraz ilość biletów np.: STAWNO JAN KOWALSKI 2) telefonicznie: tel. 091 423 94 71 lub e-mailem na adres: rezerwacja(at)nowakultura.org Po otrzymaniu potwierdzenia bilety będzie można otrzymać na miejscu przed spektaklem

Najpopularniejsze wpisy

Blog Stats

 • 17,899 hits

Blog Nowej Kultury

Założony 18 kwietnia 2008 sztark@nowakultura.org
Reklamy

%d blogerów lubi to: